
Портфель Kite "Серця" K18-881L-3 з ортопед спин синій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак Kite K18-881L-3 виконаний з поліестеру темно-синього кольору з квітковим принтом, має яскраву підкладку. Рюкзак створений для дівчаток, які люблять носити рюкзак через його функціоналу і стежать за тенденціями моди.
Ортопедична спинка з "дихаючими" подушечками і анатомічні лямки правильної S-подібної форми сприяють щільному прилягання рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі і хребет, дарують відчуття комфорту.
Рюкзак складається з 3 відділень, 2 передніх і 2 відкритих бічних кишень, куди легко поміщається пляшка з водою. Переднє відділення оснащено органайзером, що дозволяє систематизувати і знаходити дрібні речі в рюкзаку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 28 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Наполнение | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Женский |
- Цена: 1 138 ₴

