
Мяка іграшка-подушка Тигрес "Котик be mine" ПД-0350
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мяка іграшка-подушка Тигрес "Котик be mine" ПД-0350.
Оригінальна подушка - панда "be mine" з милою усмішкою та серцем-подарунком, яке можна зняти, забезпечить радісний настрій як дитині, так і дорослому. Подушка не тільки стильна, але й приємна на дотик та практична. Виріб можна використовувати як елемент декору, як аксесуар для відпочинку та просто для захоплюючої гри. Подушка виготовлена з екологічно чистих матеріалів, чудово зберігає форму після багаторазових прань. • Оригінальний дизайн • 100% безпечна сировина • Ідеально підходить для комфортної гри • Висока якість • Гіпоалергенна • Гармонійне поєднання кольорів • Гарний подарунок для дорослої та дитини| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тигрес |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 см |
| Длина | 18 см |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнитель | Синтепух |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 10 см |
- Цена: 256 ₴

