
Автомобіль для прогулянок Оріон 4*4 549 бежевий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Дитяча машинка-каталка толокар Хамер від українського виробника ТМ Оріон - стильна і зручна машинка для малюків для катання відштовхуючись ніжками.
Стійкий і надійний толокар, з широким і зручним сидінням, зі спинкою і багажником під сидінням
Великі колеса машинки каталки забезпечують високу прохідність.
Передні колеса поворотні і легко управляються за допомогою керма.
Машинки каталки - дуже популярна дитяча іграшка! Машина допомагає розвитку моторики, координації, і головне ця іграшка дуже подобаються діткам. Це класична іграшка, через яку проходить мабуть, будь-яка дитина.
Машина каталка обов'язково стане улюбленою іграшкою Вашого непосиди.
Велике задоволення приносить малюкові самостійно відштовхуючись ніжками, прокотитися з вітерцем по квартирі або на вулиці.
- Розміри: 640x305x390 мм
- Яскраве розфарбування корпусу.
- Зручне сидіння зі спинкою.
- Багажник під сидінням.
- Кермо цікавої форми, що дозволяє управляти іграшкою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 39 см |
| Длина | 64 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 30.5 см |
- Цена: 1 036 ₴

