
Лампа LED 230V C37 свічка E14 6W 2700K 500Lm Feron LB-737 Standard
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Світлодіодна лампа Feron LB-737 6W E14 2700K
Лампа із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, що шукають гідну якість продукту та водночас помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з найсучаснішої теплостійкої пластмаси та зберігає всі необхідні параметри для тепловідводу. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечуть комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні іноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 60W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Призначена для використання, як основне джерело світла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 2700 К |
| Мощность | 6 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Ток потребления | 50 мА |
| Угол свечения | 180 град. |
| Форма лампочки | Свеча |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цоколь | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 37 мм |
| Длина | 100 мм |
- Цена: 52 ₴

