
Сендвічмейкер Grunhelm GSM800/3 змінних плити/800Вт
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Сендвічмейкер GRUNHELM GSM800
Корисний сніданок
Включіть в свій раціон смачні, ароматні і корисні страви і продукти, приготовані в максимально короткі терміни зі збереженням всіх натуральних властивостей з бутербродницею Grunhelm GSM800. Модель зі змінними пластинами дозволить приготувати повноцінний комплексний обід, включивши в асортимент ніжні десерти, апетитні основні страви, а також гарячі закуски і оригінальні салати на основі м'ясних продуктів гриль.
Соковиті сендвічі
Комплектація приладу включає насадки з виїмками трикутної форми, призначені для приготування класичних закритих бутербродів. В процесі роботи пластини нагріваються, забезпечуючи практично моментальне приготування начинки і підрум'янювання булок зовні, що в результаті дає хрусткий, золотистий сендвіч з соковитою, гарячою начинкою всередині. Міцний затиск надійно зафіксує пластини, що попередить їх випадкове розкриття в процесі роботи і спростить зберігання приладу.
Ароматні вафлі
Спеціальні пластини з характерною рельєфною поверхнею дозволяють готувати на Grunhelm GSM800 класичні вафлі, які відрізняються особливою пишністю і м'якістю текстури. Це відмінний варіант для швидкого і смачного перекусу, а також в якості здорового і поживного сніданку. Спеціальне антипригарне покриття внутрішньої поверхні і знімних пластин запобігає прилипання продукту навіть в тому випадку, якщо він пересмажиться або пригорить.
Гриль легко і просто
Пристосування у вигляді пластин з ребристою поверхнею, яке при нагріванні залишає на продукті характерні прожарені смуги, дозволить приготувати стейки та інші страви-гриль, а також добре підходить для розігріву і легкого обсмажування гарячих бутербродів, лавашів з начинкою, овочів. Автоматична система безпеки своєчасно відключить Grunhelm GSM800 в разі небезпеки перегріву, що дозволить уникнути неприємностей на зразок передчасної поломки або пожежі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры гриля | |
| Высота | 147 мм |
| Глубина | 242 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Вес | 1.9 |
| Система блокировки ручек | Да |
| Сменные формы | Да |
| Сменные формы для гриля | Да |
| Сменные формы для приготовления вафель | Да |
| Тип прибора | Бутербродница |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: 1 499 ₴

