
Щит ШМР-А-12-Н
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щит ВІСА-Електро ШМР-А-12-Н
Щит виготовляють для зовнішньої і внутрішньої установки, а також для установки на вулиці з підвищеним ступенем захисту від дощу, снігу та бруду. Відрізняються ШМР один від одного кількістю місць (модулів) для установки автоматики та іншої модульної продукції яка кріпиться на дін-рейку.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция | Цельносварная |
| Применение | В помещении/Уличное |
| Расположение | Горизонтальное |
| Расчетное количество модулей | 12 |
| Степень защиты IP | 31 |
| Тип монтажа | Навесной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал | Металл |
| Открытие двери | Левостороннее |
| Цвет | Белый |
- Цена: 368 ₴

