

Електропростирадло Seckin 120*160см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електроковдра SeCKIN 160х120 см
Електропростирадло/електроковдра SeCKIN виготовлена з використанням передових технологій. Плюш використаний на поверхні простирадла, імпортований з Європи, з ізоляцією. Також в складі тканини не міститься шкідливих речовин. Дуже довго зберігає тепло, яке захистить від вологості і застуди при ревматизмі, радикуліті. Рекомендується лікарями замість процедури ФІЗІОТЕРАПІЇ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 160 см |
| Длина шнура | 1 м |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 44 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 88 Вт |
| Размер | Двуспальный |
| Тип | Электрические одеяла |
| Ширина | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1200 |
- Цена: 786 ₴

