
Диск відрізний по металу 180*1,6*22,23мм APRO 829009
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Диск відрізний APRO 180х1,6х22,22 мм є інструментом для різання металевих матеріалів. Він має певні характеристики, які роблять його зручним та ефективним для використання з бензорезами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр внешний | 22.23 мм |
| Диаметр внутренний | 180 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.6 мм |
- Цена: 46 ₴

