
Дриль мережевий APRO Д550 (550W, 3200об\хв, 0,8-10mm) 899051
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактність
Дриль важить трохи більше кілограма, а завдяки його невеликим розмірам й ергономічному руків'ю, пристрій можна вільно тримати однією рукою.
Універсальність
Швидкорознімний патрон дрилю дозволяє використовувати свердла діаметром від 8 до 10 мм, й витрачати мінімум часу на їх заміну. Це дозволить вам швидко робити отвори різного діаметру, а отже, виконувати весь спектр побутових робіт з дрилем.
Міцність
Корпус дрилю виготовлений з високоміцного пластику та надійно захищає механізми від зовнішнього впливу. А патрон, виготовлений з металу, має подовжений строк експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 3200 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Питание | |
| Длина кабеля | 3 м |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 1 219 ₴

