
Дриль ударний мережевий APRO УД 600 К (600W, 3000об\хв, 1,5-13mm, 3м, 42000уд\хв) 899061
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий компактний дриль із двигуном, потужністю 600 Вт, дає змогу швидко та ефективно виконувати роботи із закручування, кріплення та свердління отворів. Патрон дає змогу змінювати аксесуари швидко та легко. Інструмент зручно тримати в руці під час роботи як із засобами захисту, так і без них.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 42000 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
- Цена: 1 789 ₴

