
Дриль-шуруповерт мережевий APRO D650 (650W, 850об\хв, 0,8-10mm, 4m) 899151
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Знімний патрон
Швидкозатискний патрон, виготовлений із високоякісного металу, має подовжений термін експлуатації. Він служить для швидкої та якісної фіксації свердла. Швидкозатискний патрон захищає від набивання пилу і має високу зносостійкість.
Компактність
Завдяки своєму невеликому розміру і відносно незначній вазі ви можете використовувати дриль-шуруповерт значний час. Інструмент дає змогу з легкістю закрутити будь-який кріпильний виріб і проникнути у важкодоступні місця. Тому протягом усього часу роботи ви можете працювати з комфортом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 850 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 25 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Длина кабеля | 4 м |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
- Цена: 1 566 ₴

