
Дриль-шуруповерт мережевий APRO D750C (750W, 50Nm, 0,8-10mm, 4m) 899152
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Ще більше швидкостей
Дриль має кілька швидкостей, що дозволяє зробити більший об’єм роботи:
-
0-400 об./хв - має максимальний крутний момент для закручування і відкручування кріпильних елементів;
-
0-1600 об./хв - дуже добре підходить для свердління та роботи з потовщеним матеріалом.
Тому дриль має оптимальну швидкість для різних завдань та роботи. А щітковий тип двигуна дозволяє легко змінювати швидкість.
Потужність
Дриль-шуруповерт має номінальну потужність 650 Вт, що дозволяє якісно виконувати значний ряд робіт різної складності та інтенсивності. Чим вищий цей показник, тим більше навантажень може витримати дриль. Тому цей дриль з легкістю справляється зі свердлінням дерева, сталі та полімерних матеріалів. Окрім цього, він також може працювати з кріпильними виробами.
Ергономічність
Форма корпусу й руків'я виконана таким чином, щоб максимально розподілити навантаження й зробити інструмент комфортним. Додаткове обгумоване руків'я зробить вашу роботу ще більш комфортною та акуратною. Мережевий кабель також прогумований з довжиною у 4 м. Це дає можливість працювати на віддалених відстанях та без використання перехідників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 50 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | |
| Длина кабеля | 4 м |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
- Цена: 1 899 ₴

