


Шліфувальна машина кутова (болгарка) APRO КШМ 125 980 О (125мм, 980Вт,11000об/хв, М14, 3м, швидкознімний кожух, регулятор обертів)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Проста у використанні болгарка, тому що налагоджена вже на заводі, щоб виконувати роботу в оптимальному режимі. З моменту включення видає обертання диска на 11000 обертів за хвилину. Якщо працювати по дереву чи цеглині, то машина видаватиме 980 Вт. При максимальному навантаженні, тобто різанні бетону, потужність може збільшитись до 1080 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 980 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 1 758 ₴

