
Бур по бетону SDS+ S4 d12*260mm APRO 815042
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це бур для бетону з хвостовиком SDS PLUS, який використовується з перфораторами. Підходить для більшості завдань з свердління бетону. Має 4 спіралі для кращого відведення пилу. Діаметр: 12 мм. Робоча довжина: 170 мм. Загальна довжина: 260 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 12 мм |
| Длина рабочей части | 170 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 260 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
- Цена: 85 ₴

