
Дриль ударний мережевий APRO УД 1000 (1000W, 3200об\хв, 0-13mm) 899056
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужність
Попри невеликі розміри та вагу, дриль без проблем впорається з усіма побутовими завданнями та більшістю професійних. Цей пристрій — ідеальний приклад співвідношення: зручність - продуктивність.
Ергономічність
Форма корпусу й руків'я виконана таким чином, щоб максимально розподілити навантаження й зробити інструмент комфортним. Додаткове обгумоване руків'я зробить вашу роботу ще більш комфортною та акуратною.
Універсальність
Перемикач з ударного на безударний режим розташовано на верхній стороні дриля.Дриль стане в пригоді, як під час побутового ремонту, так і на будівництві або в промисловості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 3200 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
- Цена: 1 584 ₴

