
Пірамідка Тигрес (7 предметів) 39116
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пірамідка Тигрес мала 7 елементів 39116
Розвиваюча іграшка "Пірамідка" маленька (7 елементів), призначена для дітей від 12 місяців. За висновком психологів ця іграшка є найкращою для маленьких діток, адже сприяє розвитку первинних навичок (уважності, спостережливості, дрібної моторики) і пізнання в цілому. Сортер Пірамідка складається з 5 кілець різного розміру і кольору, нанизаних на вісь з основою, і ковпачка. Кільця пірамідки мають приємну поверхню, їх зручно тримати в маленьких долоньках. Знімаючи і нанизуючи кілечка на основу, малюк знайомиться з формою і розміром предметів, вчиться просторово мислити, розпізнавати кольори, вивчає кількісний рахунок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тигрес |
| Возраст | От 12 мес |
| Количество составных элементов | 7 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пирамидка |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Диаметр | 140 мм |
| Длина | 190 мм |
| Упаковка | |
| Диаметр упаковки | 140 мм |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | для дівчаток/хлопчиків |
- Цена: 99 ₴

