
Автомобіль пластмасовий Wader "Middle truck - Бетонозмішувач" 39311
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшкова бетономішалка Middle Truck є дуже реалістичною копією справжнього будівельного автомобіля.
Такі елементи, як крутний барабан зроблять гру особливо цікавою, корисною і пізнавальною для дитини.
Ця яскрава і приваблива багатофункціональна іграшкова машинка виготовлена з легкого, але міцного пластику,
стійкого до погодних умов. Тому вона прекрасно підходить для використання як вдома, так і на вулиці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wader |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 380 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | машина |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 530 ₴

