
Автомобіль пластмасовий Wader "City Truck - Пожежна" 39367
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пожежна City Truck виготовлений з легкого,
але міцного пластику, стійкого до погодних умов.
Завдяки цьому іграшкова машинка прекрасно
підходить як для гри вдома, так і на вулиці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wader |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 190 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | машина |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 584 ₴

