

Санки-льодянка 2 Технок, 1318
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Сані-крижанка ТехноК" - це іграшка, яка подарує море емоцій Вашим дітям. Гладка поверхня виробу забезпечує швидкий спуск. Великі ручки дозволяють зручно керувати санами навіть у рукавичках. Іграшка гнучка та легка, тому діти зможуть брати її на прогулянку самостійно.
Спуски з гірки на санях - це не просто цікава розвага, але також корисні фізичні вправи на розвиток фізичної сили, витривалості та спритності.Максимальне навантаження – 20 кг.
Іграшка виготовлена із міцного та морозостійкого пластику без запаху.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест | 1 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал | Пластик |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ледянка |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Высота | 1 см |
| Длина | 48 см |
| Масса | 0.5 кг |
| Ширина | 32 см |
- Цена: 98 ₴

