
Полірувальна машина APRO CP1600 (180мм, 1600Вт, 4000об/хв) 899381
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина APRO 899381 180 мм 1600 Вт призначена для роботи з металом, деревом, каменем, композитними матеріалами. У моделі передбачене плавне регулювання частоти обертання від 600 до 4000 обертів на хвилину, що дозволяє вибрати режим роботи відповідно до характеру матеріалу. Довжина мережевого кабелю - 3 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.4 кг |
| Максимальное количество оборотов | 4000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
- Цена: 2 849 ₴

