
Автомобіль Оріон "Трактор з причепом" 993
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трактор з причепом Оріон 993, 100х28х25 см
Трактор з ковшем має просту, надійну конструкцію, оснащений рухомим ковшем і великими колесами. Дана іграшка здатна значно урізноманітнити гру дитини в пісочниці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Трактор з причепом |
| Упаковка | Без упаковки |
- Цена: 642 ₴

