
Пазли 25 Trefl 31398 Рамкові "Сонячна система"
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пазли "Завжди на поготові" які неодмінно спонукатиме дітей до її складання.
Крім того, вони розвиватимуть такі навички, як: рахування, розпізнавання кольорів, здатність до спілкування, сприйняття та надання знань про навколишній світ.
Головоломка містить 25 елементів, розміщених в декоративній, графічно послідовній рамці, що дуже легко створює дуже зображення.
Складене зображення - 31,5х23,7 см.
Вік: 4+
Крім того, вони розвиватимуть такі навички, як: рахування, розпізнавання кольорів, здатність до спілкування, сприйняття та надання знань про навколишній світ.
Головоломка містить 25 елементів, розміщених в декоративній, графічно послідовній рамці, що дуже легко створює дуже зображення.
Складене зображення - 31,5х23,7 см.
Вік: 4+
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество составных элементов | 25 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Космос |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Формат | A3 |
| Размеры | |
| Высота | 0.5 см |
| Длина | 36.5 см |
| Ширина | 28.5 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 5 мм |
| Длина упаковки | 365 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина упаковки | 285 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Радуга |
- Цена: 160 ₴

