
Дошка прасувальна Dogrular SILVIA Perilla 15030-SILVER-PLUG 36*112см підставка/розетка
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Міцність та практичність
Основа дошки для прасування SILVIA - металевий моноблок з паропропускними отворами. Така основа добре пропускає пару та зайву вологу, не залишає слідів на одязі та не деформується з часом.
Зручність використання
Регулювання висоти від 76 до 100 см забезпечує зручний процес прасування людям різного зросту.
Компактність
Стільниця дошки для прасування SILVIA середнього розміру - 112*36 см. Дошка легко і швидко складається і розкладається, не займає багато місця при зберіганні і практична у використанні.
Надійність та безпека
Стійкі Т-подібні ніжки закриті пластиковими наконечниками для уникнення можливих пошкоджень покриття для підлоги. Підставка для праски оснащена силіконовими вставками, що перешкоджає зісковзанню праски. Спеціальне електростатичне порошкове покриття не схильне до руйнівної дії ультрафіолету та корозії.
Сучасний дизайн
Прасувальна дошка SILVIA представлена у красивому сіро-блакитному кольорі. Міцний бавовняний чохол із геометричним чорно-білим малюнком має антипригарне покриття. Зручне прасування забезпечує м'яка повстяна підкладка. Чохол легко знімається та одягається на стільницю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dogrular |
| Страна производитель | Турция |
| Вариант установки | Напольный |
| Длина рабочей поверхности/чехла | 112 см |
| Максимальная высота рабочей поверхности | 90 см |
| Материал чехла | Хлопок |
| Минимальная высота рабочей поверхности | 76 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина рабочей поверхности/чехла | 36 см |
- Цена: 2 172 ₴

