
Бензинова пила APRO BPL 2300 (45см, 2300Вт, 10500об\хв) 899143
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила ланцюгова Apro BPL 2300 Вт 10500 об/хв 18" призначена для швидкого перепилювання стовбурів і гілок дерев і чагарників, а також для розпилювання виробів зі свіжої та сухої деревини та деревинно-стружкових матеріалів різної товщини й конфігурації, в тому числі дошок, брусів, плит ДСП і ОДСП. Висока якість і надійність даного виробу в роботі поєднуються з простотою в процесі експлуатації та обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 7.5 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Количество оборотов | 10500 об/мин |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 540 мл |
| Мощность двигателя | 3.15 л. с. |
| Объем двигателя | 54 куб. см |
| Расход топлива | 0.9 л/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг цепи | 0.325" |
- Цена: 3 956 ₴

