
СЗП TYPE-C Walker WH-39 PD3.0A/20W white
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій Walker WH-39 Type-C PD 20W - це пристрій заряджання для електронних пристроїв, який має потужність 20W та підтримку технології Power Delivery (PD) через роз'єм Type-C. Це означає, що пристрій може швидко заряджати підтримувані пристрої з оптимальною потужністю. Крім того, він має захист від перенапруги, перезарядки та короткого замикання, що забезпечує безпечну і надійну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WALKER |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Мощность | 20 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип разъема | Type C |
- Цена: 220 ₴

