
Візок Оріон 679 з пищавкою
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Каталка "Садова тачка" 686 Оріон, Україна - одна з улюблених іграшок у всіх маленьких дітей - це всілякі каталки !!! А якщо в іграх з гойдалкою ще і пісок можна використовувати (друга слабкість всіх малюків) - то це незамінна іграшка для маленьких помічників. Розвиває координацію руху, м'язи рук і спини. З цією іграшкою Ваш малюк максимально набігається по дому або двору, і буде солодко спати, втомившись від домашніх клопотів :). Дитина годинами буде зайнятий з зі своїм власним прототипом тачки, яку він доглянув у своїх батьків. Трохи піску ... і зарядка для дитини почалася.
Розмір :
20.5 x 55.5 x 21.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 21.5 см |
| Длина | 55.5 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20.5 см |
- Цена: 288 ₴

