
Ваги базарні електронні Grunhelm GSC-052 50 кг
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торгові ваги GSC-052 Grunhelm - зручна та практична модель з калькулятором та межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі чи акумулятора. Ніжки регулюються. Корпус ваг виготовлений із пластику, платформа з нержавіючої сталі. Терезами зручно керувати за допомогою металевих клавіш, вся інформація відображається на ЖК дисплеї. Є функції обнулення ваги, тарування, а також індикатор навантаження та низького заряду батареї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 134 мм |
| Ширина | 361 мм |
| Описание платформы весов | |
| Материал платформы весов | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Длина | 370 |
| Максимальный вес | 50 |
| Тип весов | Электронные |
| Вес | 3 |
- Цена: 1 372 ₴

