
Набір динозаврів 2К506002
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір динозаврів в кул. 2К506002.
Набір динозаврів допоможе влаштувати власний «Парк юрського періоду»!
Величезні істоти, кожен з яких зображує динозаврів певного виду.
Кожна фігурка виконана в залежності від загальноприйнятих зовнішніх характеристик того чи іншого типу динозаврів.
У наборі 6 фігурок.
Розмір упаковки: 24 х 4 х 31
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Динозавр |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 310 |
| Длина | 240 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 242 ₴

