
Диск по бетону універсальний 180*2,4*22,2мм APRO 830741
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний диск по бетону APRO PRO 180x22,2x2,4 мм - це ріжучий інструмент, спеціально розроблений для різання різних видів бетону. Широко використовується в проектах будівництва та реконструкції, де потрібне точне та ефективне різання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр внешний | 180 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Материал круга | Алмаз, Сталь |
| Назначение | Шлифовальный |
| Обработка материала | Керамика, Песчаник, Гранит, Камень, Мрамор, Бетон |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.5 мм |
- Цена: 899 ₴

