
СЗП 2в1 (стац +USB) Type-C Walker WH-26 2.1A white
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
СЗП 2в1 (стац +USB) Type-C Walker WH-26 2.1A white
Мережевий зарядний пристрій Walker WH-26 – якісний та практичний аксесуар для смартфонів, планшетів та інших гаджетів, завдяки якому ви зможете зарядити їх швидко та безпечно. У комплект, крім блоку, входить також кабель Type-C довжиною 1м. Зарядний блок досить компактний, відповідно його зручно брати із собою у подорожі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WALKER |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Длина | 100 мм |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мощность | 10.5 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип разъема | Type C |
- Цена: 170 ₴

