
Морозильна скриня MILANO MCD290W 290л
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чудовий вибір для тих, хто цінує надійність, місткість і зручність у використанні - морозильна скриня Milano MCD290W. З його місткістю в 290 літрів і одним внутрішнім кошиком ви зможете організувати зберігання заморожених продуктів так, як вам зручно.
Ця морозильна скриня забезпечує надійне і рівномірне охолодження, зберігаючи свіжість і якість ваших продуктів на тривалий термін. Завдяки компактному дизайну він ідеально підходить для приміщень з обмеженим простором, а зручні ручки і коліщатка забезпечують легкість переміщення по вашому житлу.
Просте та інтуїтивно зрозуміле управління робить використання цього морозильника максимально комфортним. Крім того, він енергоефективний, що дає змогу заощадити ваш бюджет і знизити енергоспоживання.
Ця морозильна скриня забезпечує надійне і рівномірне охолодження, зберігаючи свіжість і якість ваших продуктів на тривалий термін. Завдяки компактному дизайну він ідеально підходить для приміщень з обмеженим простором, а зручні ручки і коліщатка забезпечують легкість переміщення по вашому житлу.
Просте та інтуїтивно зрозуміле управління робить використання цього морозильника максимально комфортним. Крім того, він енергоефективний, що дає змогу заощадити ваш бюджет і знизити енергоспоживання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milano |
| Страна производитель | Китай |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество дверей | 1 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Общий объем | 290 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Состояние | Новое |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 12 час |
| Мощность замораживания | 18 кг/сутки |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 38 кг |
| Высота | 845 мм |
| Глубина | 615 мм |
| Ширина | 1089 мм |
- Цена: 12 376 ₴

