
Датчик руху Feron SEN8 180* 1200W 12м чорний
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Датчик руху Feron LX118B/SEN8 в білому кольорі - це надійний пристрій, який реагує на рух і призначений для автоматичного управління освітленням. Його можна використовувати як у приватних, так і у комерційних приміщеннях.
Цей датчик руху забезпечує ефективне включення та вимикання світла в залежності від руху людини, що дозволяє зекономити електроенергію та забезпечити комфортне освітлення.
Датчик має білий колір, що дозволяє гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Він легко монтується і налаштовується для оптимальної роботи в будь-яких умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность выявления движения: | 12 м |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP44 |
| Напряжение | 230 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Угол обзора | 180 град. |
- Цена: 372 ₴

