
Світильник LED Feron AL5095 36W/6500K матовий білий 1210*70*43мм
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Лінійний світлодіодний світильник з IP65
Сфера використання. Приміщення з підвищеним вмістом вологи та пилу: адміністративно-офісні приміщення, торгівельні приміщення, коридори, сходові прольоти, складські, виробничі, підсобні та ін. приміщення.
Пило та волого захист. Цільний корпус забезпечує ступінь захисту світильника IР65.
Надійний драйвер з фільтром. Вбудований драйвер з фільтром, що перешкоджає електромагнітному впливу світильника на роботу засобів зв'язку, теле та радіо приймачів, пристроїв пожежної сигналізації та інші технічні пристрої. Стабільна робота в діапазоні 180-265В. Коефіцієнт потужності (PF) світильника більше 0,9.
Високий показник енергоефективності - 90Лм/Вт.
З’єднання в лінію. Світильники можуть монтуватися в лінію одним з двох способів - стик в стик або за допомогою з’єднувача(в комплекті поставки). Максимальна кількість світильників підключених в лінію - 5шт.
Тривалий ресурс роботи. Ресурс роботи світильника становить 30 000 годин
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | пластик |
| Мощность | 36 Вт/ч |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Световой поток | 3240 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Основные атрибуты | |
| Тип светильника | Накладной |
- Цена: 578 ₴

