
Мякі пазли Vladi Toys "Мама та малюк" VT1106-97
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія м'яких пазлів "Бебі пазли" чудово підходять для першого знайомства малюка з пазлами. Спінений прошарок створює об'єм, такий пазл, на відміну від плоского, легко взяти в руку і перемістити з місця на місце.
Пазли щільно прилягають один до одного і створюють цілу, об'ємну картину.
Кожен пазл складається з трьох-п'яти частин, тому дитині буде легко з нею впоратися.
У комплект входять 4 картинки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Животные |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Мягкие пазлы |
| Размеры | |
| Высота | 1 см |
| Длина | 18 см |
| Толщина | 5 см |
| Ширина | 14 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 20 мм |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина упаковки | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Радуга |
- Цена: 89 ₴

