
Горщик дитячий Алеана "Малятко" малиновий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маленький і компактний дитячий горщик "Малятко" буде незамінним помічником не тільки вдома, але і в подорожі. Зручна спинка горщика допомагає підтримувати спинку дитини, передня розширена частина захищає від протікання. Ручка дозволить без проблем перенести горщик. Не містить шкідливих речовин і добавок. Відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України. Горщик якісний, невеликий і зручний, допоможе вам в період привчання дитини до самостійності. Розмір 28.5*23.5*16.5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Диаметр | 16.5 см |
| Длина | 28.5 см |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Горшок классический |
| Цвет | Фуксия |
| Ширина | 23.5 см |
- Цена: 114 ₴

