
Блок живлення 5V/1.5A Sat Integral (штекер тонкий DC 3,5)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Такі пристрої випускаються в пластиковому корпусі і розраховані на відносно невеликі струми в межах декількох ампер, що цілком достатньо для живлення багатьох електронних схем. Вилковий блок живлення 5 В 1.5 A отримав свою назву через спосіб підключення до мережі 220 В - через вилку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sat Integral |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Мощность | 7.5 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 1.5 |
| Сила выходного тока | 1.5 - 2 А |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
- Цена: 150 ₴

