
Ваги базарні електронні Grunhelm GSC-301S, 300 кг
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торгові ваги Grunhelm GSC-301S застосовуються для зважування різноманітних продуктів. Ідеально підійдуть на підприємствах промисловості, магазинних складах тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 |
| Длина | 410 |
| Максимальный вес | 300 |
| Тип весов | Электронные |
- Цена: 2 253 ₴

