
Конвектор електричний Kumtel HC-2947 2500Вт універсальний
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конвектори Kumtel HC-2947 (2500W) працюють за принципом природної конвекції повітря: холодне повітря, проходячи через конструкцію пристрою, нагрівається та виходить через ґрати. Завдяки спеціальній формі корпусу прискорюється циркуляція повітря із забезпеченням швидкого обігріву приміщення у всьому обсязі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kumtel |
| Страна производитель | Турция |
| Мощность обогрева | 2500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 520 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Тип установки | Настенный, Напольный |
- Цена: 1 569 ₴

