
Конвектор електричний Trotec TCH 2011 E 2000Вт програмований з пультом
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конвектор універсальний Trotec TCH 2011 E - відмінний вибір для використання в якості основного або додаткового джерела тепла для житлових, виробничих і адміністративних приміщень. Прилад обладнаний електронним термостатом для вибору оптимальної температури роботи і ступінчастим регулятором потужності. Передня скляна панель конвектора Trotec TCH 2011 E оснащена великим РК дисплеєм з підсвічуванням і електронним управлінням. З переваг апарату слід зазначити: функцію таймер, функцію захисту від замерзання приміщення, індикацію температури в приміщенні, дистанційне керування з пульта, захист від перегріву і наявність коліс для переміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trotec |
| Страна производитель | Германия |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательного элемента | Монолитный |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Колесики | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
- Цена: 4 158 ₴

