
Візок дитячий пластмасовий Оріон 693 з кошиком
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Візок Оріон 693 з кошиком.
Як довго малюки чекали собі візок точ-в-точ як візок у батьків в супермаркеті! Міцна і надійна пластмаса. Одним словом, море задоволення для всіх: і дітей, і батьків. Можна і в супермаркет грати, і ляльок катати, і перевозити все що завгодно. Розмір 370x310x470 мм. Висота від підлоги до ручки 50 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| Материал ручки | Пластик |
| Тип | Корзина |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 47 мм |
| Длина | 31 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр задних колес | 6 см |
| Диаметр колес | 60 |
| Диаметр передних колес | 6 см |
| Количество колес | 4 шт. |
| Тип передних колес | Одинарные |
- Цена: 270 ₴

