
Машинка для стрижки волосся Maestro MR-653С, 15Вт червона
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Maestro MR-653C - машинка для стрижки, призначена для тих, хто цінує тиху і комфортну роботу побутової техніки. Завдяки використанню керамічних лез ця модель має відмінну якість стрижки, оскільки такий матеріал дозволяє отримати дуже гостру заточку, і найголовніше - дуже довговічний. Навіть після тривалого часу використання результат буде, як від нової машинки, чому сильно сприяє проводове харчування, оскільки такі електроприлади має більшу стабільність та надійність.
Модель MR-653C має продуманою і зручною ергономікою корпусу і кнопок, якими здійснюється управління під час стрижки. Форма машинки має такий профіль, що вона дуже гармонійно лягає в руку і в ній не накопичується стомлення і втома від тривалого використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maestro |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки, Поворотный регулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Керамика |
| Щеточка для чистки | Да |
- Цена: 499 ₴

