
Портативний світлодіодний ліхтарик Videx VLF-AT265 2000Lm 6500K
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тактичний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-AT265 - потужний та функціональний інструмент, який забезпечує інтенсивним освітленням за будь-яких умов. Дана модель призначена для використання органами правопорядку та військовими. Однією з першочергових задач тактичного ліхтарика є взаємодія зі зброєю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность светового луча | 650 м |
| Длина | 145 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность лампы | 20 Вт |
| Режимы работы фонаря | Средний, Мигающий, Минимальный, Максимальный |
| Световой поток | 2000 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип заряда | От сети |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Ручной |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
- Цена: 2 526 ₴

