
Тертка з пластиковою ручкою Gusto "Економ" GT-6001 92*68*200мм
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональна тертка 4в1 Gusto GT-6001 стане чудовим помічником на кухні, який може нарізати та подрібнювати різні продукти. Гострі леза виготовлені з надзвичайно високоякісної нержавіючої сталі. Ця модель стійка до всіх чотирьох сторін. Велика, середня та дрібна сторони тертки, що труть, мають шинкувальну сторону.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Страна производитель | Китай |
| Количество трущих/режущих поверхностей | 4 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Материал ручки | Пластик |
| Наличие контейнера (поддона) | Не предусмотрен |
| Ручка | Есть |
| Состояние | Новое |
| Тип | Терка-пирамида |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 92 мм |
- Цена: 83 ₴

