
Хлібниця дерев`яна Mazhura mz502876 205*405*305mm
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хлiбниця дерев'яна Mazhura (Мажура) - відмінний спосіб зберегти свіжість хлібобулочних виробів.
З яких причин слід придбати:
- Призначений для зберігання хліба
- Щільна кришка, яка легко відкидається та має ручку
- Хлібниця, виготовлена з високоякісних матеріалів
- Має унікальний і стильний дизайн
- Легко підтримувати та використовувати
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAZHURA |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20.5 см |
| Длина | 30.5 см |
| Материал | Дерево |
| Материал крышки | Дерево |
| Тип | Хлебница |
| Тип крышки | Откидная |
| Форма | Фигурная |
| Ширина | 40.5 см |
- Цена: 1 268 ₴

