
СЗП 2в1 (стац +USB) lightning Havit Travel Charger HVTC-ST112-WH 2.0A білий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей зарядний пристрій від HAVIT забезпечує швидку і надійну зарядку вашого пристрою. Його вихідна напруга складає DC5V/2.0A, що забезпечує швидку зарядку, тому ви можете підзаряджати свій телефон, планшет, навушники та інші пристрої швидко та ефективно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 2 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кабель USB |
| Тип разъема | iPhone |
| Цвет | Белый |
- Цена: 216 ₴

