
Полиця для взуття Eco Fabric EF-4850-3 3-рівнева (нержавіюча сталь) 60*50*24см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця для взуття 3-х рівнева — практичне рішення для дому та офісу. Компактна, зручна та надійна - виготовлена з нержавіючої сталі. Допоможе заощаджувати простір, акуратно розставивши набагато більше взуття на одній і тій самій площі.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | хромированная сталь |
| Полки | хромированная сталь |
- Цена: 909 ₴

