
Хлібниця металева Maestro Light line MR-1772S 300*200*157мм
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хлібниця Maestro виготовлена з металу. Виглядає дуже яскраво та цікаво. Розмір дозволяє вмістити будь-який стандартний буханець хліба. Цей варіант виконаний у вигляді невеликої хлібної скриньки, так що, на відміну від стандартної хлібниці, можна використовувати не лише за призначенням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maestro |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 15.7 см |
| Длина | 20 см |
| Материал | Металл |
| Материал крышки | Металл |
| Тип | Хлебница |
| Тип крышки | Откидная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 936 ₴

