
Пилосос з контейнером Artel VCC-0120 2000Вт grey
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
HEPA фільтр - це високоефективний фільтр, який стримує найдрібніші частинки пилу всередині пилососа, тим самим очищаючи повітря. Миючі HEPA фільтри максимально ефективні в фільтрації повітря під час прибирання.
Пилосос сконструйований таким чином, щоб пересувати його було максимально зручно. Переднє колесо пилососа дозволяє легко керувати ним, а завдяки обертаючому шлангу, пилосос можна повертати на 360 градусів.
Зручна, трубка пилососа що складається ідеально підійде для людини будь-якого зросту і додасть додатковий комфорт під час прибирання. Вам не потрібно нагинатися, щоб пилососити, просто налаштуйте трубку під свій зріст.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artel |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность всасывания | 420 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Тип уборки | Сухая |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
- Цена: 5 468 ₴

