
СЗП 2в1 (стац +USB) Lightning Walker WH-26 2.1A white
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій Walker WH-26 з кабелем Lightning USB є зарядним пристроєм для Apple AirPods, а також для планшетів, телефонів і інших портативних пристроїв. Девайс забезпечить необхідну кількість енергії, допоможе якомога довше зберегти роботу вбудованого акумулятора та зарядить його найшвидше. Враховуючи сумісність портів і потужність струму, його можна використовувати для інших пристроїв, якщо знадобиться.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walker |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мощность | 10.5 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 2.1 А |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | Apple Lightning |
| Цвет | Белый |
- Цена: 124 ₴

