
Салатниця пластикова Алеана 120*120*55мм фрезія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Салатниця пластмасова Алеана 120*120*55мм фрезія
Салатниця - це глибока ємність, яка використовується для подачі закусок і других страв. Салатниця виготовлена з поліпропілену - матеріалу, який має низку переваг:
• не містить токсинів;
• не вступає в контакт з кислотами і лугами;
• не вбирає запахи;
• витримує температуру до 120ºС.
Використання салатниці для розігріву страв в мікрохвильовій печі допустимо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 120 мм |
| Использование в микроволновке | Да |
| Материал | Пластик |
| Форма | Квадратная |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Ширина | 120 мм |
- Цена: 24 ₴

